Хроніка культурного життя
Меню сайта

РОзділи каталогу
Література [7]
літературні вечори.
життя бібліотеки [15]
із життя бібліотеки
Хроніка культурного життя [152]
Хроніка культурного життя

Вхід
Логін:
Пароль:

Пошук по розділу

Друзія сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2021-12-04, 18:38:01

Початок » Статті » Хроніка культурного життя

Конкурс юних художників Ямпільщини.

23 жовтня вже в чотирнадцяте на базі районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний щорічний конкурс юних художників Ямпільщини.

В перші роки свого існування він проводився як захід в підтримку юних художників райцентру. В останні роки конкурс став популярним настільки, що взяти участь навіть у відбірковому турі для багатьох учнів – неабияке досягнення, бо рівень конкурсу дуже високий.

Участь у ньому приймають і вихованці студії образотворчого мистецтва «Полісяночка»(керівники Бабаєв М.І. та Бабаєва В.Г.), якій першій серед студій образотворчого мистецтва  у нашій області  присвоєно високе і почесне звання – «народний колектив», що додає конкурсу авторитету.

      Конкурсна робота тривала чотири години. Учасників поділили на три вікові групи. Молодша розкривала тему «Улюблена казка», середня – «Ми діти твої, галактико», старша виконувала академічний малюнок з натури.

Компетентне журі підвело підсумки:

Перше місце у молодшій віковій групі – Рябуха Ангеліна ( студія «Полісяночка»), Морозова Дана ( творче об’єднання «Веселка»).

Перше місце у середній віковій групі – Баннік Ірина, Рибакова Олена, Мороз Марія ( всі – вихованці студії «Полісяночка»).

Перше місце у старішій віковій групі – Поваляшко Тамара (студія «Полісяночка»).

         Щорічний конкурс юних художників пройшов на дуже високому організаційному рівні завдяки допомозі відділу освіти РДА та кропіткій праці педагогічного колективу РЦДЮТ. Подарунки переможцям надали спонсори: осередок Компартії України в Ямпільському районі, Ямпільська районна парторганізація «ВО «Батьківщина» та приватний підприємець

О.В. Шевченко, які не залишилися байдужі до розвитку дитячої творчості в районі.                  

                                                           М. Бабаєв

Категорія: Хроніка культурного життя | Додав: Maximan (2010-10-25) | Автор: Бабаєв М.І.
Переглядів: 581 | Рейтинг: 0.0

Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]