Сайт  Ямпільської централізованої бібліотечної системи
Інтернет - Центр
Меню сайта

Календар новин
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Увійти
Логін:
Пароль:

пошук по новинам

друзі сайту


 Приветствую Вас, Гість 2023-12-08, 11:47:11

       Інтернет-центр відкрито в Ямпільській районній бібліотеці 23 травня 2006 року за  фінансової підтримки Посольства США в України в межах реалізації проекту «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP-V) »

       Ця програма підтримує діяльність публічних бібліотек України у наданні інформаційних послуг населенню, підтримку вільного і відкритого обміну інформацією, що є важливим для інтегрування України у світову спільноту та проведення реформ.
        Програма "Інтернет для читачів публічних бібліотек" передбачає фінансування  Інтернет-центрів у публічних бібліотеках України, які обрані на конкурсній основі.
       Кожний із центрів має бути доступним для читачів бібліотек безкоштовно протягом дії Гранту.
 

ПРАВИЛА  КОРИСТУВАННЯ  ІНТЕРНЕТ – ЦЕНТРОМ

В ЯМПІЛЬСЬКІЙ  ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ

БІБЛІОТЕЦІ

Інтернет-центр створено за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Мета Інтернет-центру -   задоволення інформаційних, освітних , професійних потреб читачів бібліотеки.

 

Кожен користувач Інтернет – центру повинен дотримуватись викладених нижче правил :

         1. Право користуватись послугами Інтернет – центру надається користувачам Ямпільської центральної районної бібліотеки віком від 14 років ( при наявності читацького квитка) безкоштовно.

         2. Бібліотека і працівники Інтернет – центру не несуть відповідальності за отриману користувачем інформацію з Інтернету   за невиконання читачем вимог авторського права, угод про ліцензування та інших законних  вимог щодо ресурсів та послуг Інтернет.

         3. Користувачі Інтернет – центру мають право на колективне навчання та індивідуальні консультації з боку бібліотечних працівників.        

         4. Користувачі з фізичними обмеженнями мають виділене одне автоматизоване робоче місце.

         5. Для користувачів з фізичними обмеженнями зберігається право на індивідуальне навчання та консультації з боку бібліотечних працівників.

         6. Користувачам Інтернет – центру забороняється перегляд та розповсюдження заборонених законом матеріалів; порушення законів копірайту та неправомірне „скачування” та використання ліцензій на програмне забезпечення; комерційне використання ліцензії та програмне забезпечення; комерційне використання Інтернету, наприклад, продаж, купівля, рекламування товарів і послуг; виходити на сайти служби знайомств, порнографічні та інші не рекомендовані сайти.

         7. Забороняється надсилати повідомлення електронною поштою, приймати участь в  дискусійних форумах ( чатах), використовувати ігри, ICQ.

         8. Адміністрація бібліотеки проти встановлення „фільтрів” (спеціального програмного забезпечення) на робочі станції з Інтернетом ( своєрідної цензури), оскільки можуть бути заблоковані корисні сайти.

         9. Дозволяється роздрукування матеріалів з Інтернету в одному екземплярі або їх копіювання на дискету користувача згідно з „Тарифами на платні послуги, які надаються в ЦБС” Увага! Перед збереженням Інформації дискета повинна бути відформотована працівником Інтернет-центру.

         10. Бібліотека не несе відповідальності за якість дискет читачів.

         11. Бібліотека не пропонує читачам створення власних пошукових скриньок для  електронної пошти на веб – сервері бібліотеки. Але читач має доступ до серверів, які пропонують безкоштовні поштові скриньки.

         12. Порядок користування Інтернет – центром встановлюється за „живою” чергою, або за попереднім записом ( по телефону).        

         13. Час користування Інтернет – послугами обмежується 60 хвилинами.       

         14. За одним робочим столом дозволяється знаходитись не більше 2-м особам.

         15. Користувачеві забороняється :

                    - використовувати комп’ютери Інтернет – центру для несанкціонованого доступу до будь – яких ресурсів мережі Інтернет;

                    - перешкоджати роботі інших читачів шляхом виведення зі строю комп’ютерної мережі бібліотеки або будь – яким іншим шляхом;

                    - наносити шкоду обладнанню чи програмному забезпеченню.

                   - приносити і вживати їжу та напої.

         16. Бібліотека залишає  за собою право призупинити доступ читача до ресурсів Інтернет у будь - який час з поважних причин.

         17.Роздрук документів платний.

Адміністрація бібліотеки попереджує: за навмисне псування обладнання та програмного забезпечення користувач несе відповідальність згідно чинного законодавства.
Наші послуги