Хроніка культурного життя
Меню сайта

РОзділи каталогу
Література [7]
літературні вечори.
життя бібліотеки [15]
із життя бібліотеки
Хроніка культурного життя [152]
Хроніка культурного життя

Вхід
Логін:
Пароль:

Пошук по розділу

Друзія сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2021-12-04, 17:59:45

Початок » Статті » Хроніка культурного життя

Івана Купала

7 липня на Івана Купала Микитівка святкувала День села, яке проходило у рамках культурно-мистецької акції – фестивалю «Свята моя земля, велична Україна». У сільському клубі (директор І.Кармазіна) цього ранку панував святковий настрій та все розквітло вишиванками. Під час свята було сказано багато добрих слів та побажань від виступаючих.

              Схвилювали глядачів  пісні у виконання Микитівського вокального колективу художньої самодіяльності (кер. ПастушенкоВ.), Лепешко Альбіни, Козелковської Ганни.

              Художньо-мистецькі вироби були  представлені як стилізоване вбране ліжко вишиванками місцевих майстринь Фітіщенко Миліти і Мосєйкіної Віри. Організаторами свята  проведені безпрограшна лотерея, жартівливі конкурси, спортивні змагання та дискотека.

              Свято на Івана Купала під назвою «Ой на Купала вогні горять» зібрало до сільського клубу жителів та гостей Імшани. З привітальним словом до всіх присутніх звернулись заступник селищного голови В.В. Харитоненко та заступник голови райдержадміністрації О.М. Штанюк. На свято, яке відображало язичницькі вірування наших предків, завітали міфологічні персонажі, що символізували нечисту силу: Чортеня, Кікімора, Жаба та добрі міфологічні істоти – Мавка, Лісовик. Яке ж купальське свято без Водяника, Русалки? Вони провели кілька конкурсів «Хто швидше», «Перетягування каната», «Конкурс із цукерками».

              Ведучі закликали всіх спалити Марену – богиню темної ночі, страшних сновидінь, а коли вогонь знищив темну силу – настав час ігор, жартів, пісень.

              У концертній програмі взяли участь Л.Петракова, Н.Максименко, А. Головінова. Свято продовжила дискотека.

              Вже більше 20 років  воздвиженці урочисто святкують Івана Купала. Свято в Воздвиженську прижилося, стало районним. Цього року воно проходило як День села. Адже саме в цей день більшість вихідців з Воздвиженська та інших населених пунктів району приїздять сюди, щоб поринути в казкову чарівність липневої ночі, зустрітися з друзями, земляками, відпочити та розважитися.

              Учасників свята привітали: голова села Козюля М.О., голова райдержадміністрації Палагин І.М.

              Святковий концерт за участю місцевих аматорів народної творчості та районного будинку культури продовжила дискотека.

Категорія: Хроніка культурного життя | Додав: Maximan (2010-07-08) | Автор: Олександренко В.В.
Переглядів: 629 | Рейтинг: 0.0

Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]