Хроніка культурного життя
Меню сайта

РОзділи каталогу
Література [7]
літературні вечори.
життя бібліотеки [15]
із життя бібліотеки
Хроніка культурного життя [152]
Хроніка культурного життя

Вхід
Логін:
Пароль:

Пошук по розділу

Друзія сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2021-12-04, 18:58:30

Початок » Статті » Хроніка культурного життя

Творчий звіт колективів району

26 жовтня у районному Будинку культури відбувся творчий звіт Ямпільського району в рамках проведення естафети праці і культури „Уклін тобі, наша ненько, Україно!”. Ямпільщина передавала естафету Лебединщині.

            На святі були присутні представники обласної та Ямпільської і Лебединської райдержадміністрацій.

            В офіційній частині заходу були вручені грамоти: головам сільських рад – за високий рівень організації першого етапу естафети, завідуючий Білицьким сільським клубом Т.О. Старовойт – за вагомий внесок в розвиток самодіяльної народної творчості, самодіяльному народному гурту „Полісся” та самодіяльному народному вокальному ансамблю „Калинові зорі” Ямпільського РБК – за високу виконавську майстерність та за участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних культурно – мистецьких заходах.

            У концертній програмі свята – пісні у виконанні самодіяльного народного хору „Барвінок”, фольклорних колективів району, народного ансамблю „Калинові зорі”, народного гурту „Полісся”, вокального ансамблю „Росинка”, народного гурту „Криниця”, вокалістів І. Одарченка, Н. Чоботар, О.Кулик та інших, танці у виконанні зразкового хореографічного колективу „Альянс”.

            Особливого колориту і неповторності заходу придавала виставка декоративно – ужиткового мистецтва, розгорнута у фойє Будинку культури, на якій були представлені різні жанри народного мистецтва, притаманні нашому краю: вишиті рушники, жіночі сорочки, серветки, домоткані та гончарні вироби, домашнє начиння.

            Зібрані працівниками бібліотечних філій району старовинні речі стануть експонатами майбутнього краєзнавчого музею, адже деяким із них понад двісті років. Привертали увагу глядачів і роботи сучасних майстринь Ямпільщини, які стали гідними продовжувачками культурно – мистецьких традицій та звичаїв своїх предків.

            В області триває своєрідна акція вишивання п’ятиметрового рушника „Сумщина – писанковий край”, яка об’єднала всі куточки сумського краю. В цей день рушник прибув на Ямпільську землю. Автор рушника – художник реставратор Сумського художнього музею Надія Гудила – працювала над вишивкою разом з юними ямпільськими майстринями, а потім зі словами „Приєднуйтесь до створення дива!” та найкращими побажаннями передала рушник Лебединському району. До Великодня Сумщина матиме свій рушник – оберіг.

Категорія: Хроніка культурного життя | Додав: yampol
Переглядів: 1157 | Рейтинг: 0.0

Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]