Хроніка культурного життя
Меню сайта

РОзділи каталогу
Література [7]
літературні вечори.
життя бібліотеки [15]
із життя бібліотеки
Хроніка культурного життя [152]
Хроніка культурного життя

Вхід
Логін:
Пароль:

Пошук по розділу

Друзія сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2021-12-04, 18:33:47

Початок » Статті » Література

Літературний вечір: "О, Музо, в душу увійди!"

Вечір поезії : «О, Музо, в душу увійди!»

Поету, кажуть, треба знати мову

Та ще уміти вправно римувать.

Натхнення і талант — і все готово —

Слова самі піснями забринять.

Сьогодні я не даремно звертаюсь до уривка з вірша відомого українського поета і письменника  Василя Симоненка “Про поезію”, бо саме їй був присвячений літературний вечір “О.Музо, в душу увійди”, який нещодавно пройшов в центральній районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги.

Цей захід не міг залишитися поза нашою увагою, адже на нього були запрошені ті, кому не байдуже чарівне слово поезії, ті, хто час від часу береться за перо і впливає на папір стан своєї душі.

Так, саме поезія є той особливий спосіб художнього мислення і розуміння життя. Не кожному під силу зрозуміти красу, здавалось би звичайного голубого неба, з пухнастими, наче живими хмаринами, схожими на білих овечок, що йдуть в безкінечному потоці  одна за одною чи красу розквітлих квіток, умитих холодною росою, що мерехтять у вранішніх променях сонця, ніби діаманти, розсипані по траві. Тільки поет може милуватися чудовим пейзажем та замріяно дивитися на зорі, і тільки йому під силу передати свої почуття так, щоб вони сколихнули душу і викликали ті ж переживання у свого читача чи слухача.

То ж на зустріч до бібліотеки завітали саме ті люди, які дійсно знають цінність поетичного слова, та чарівний світ рими. Це — Ганна Васильченко, Раїса Тищенко, Надія Демешко, які вже добре відомі жителям нашого району, а також молоді, починаючі поети — Неля Рагутько, Олександр Яроцький, Тетяна Калашник та інші.

Завітали на поетичний вечір і члени гуртка “Транслятор” — Ямпільської ЗОШ № 2 (керівник Г.М.Васильченко), які займаються поетичними перекладами з англійської мови.

Кожен з запрошених мав можливість познайомити присутніх зі своїми літературними надбаннями та повернутись в минуле до витоків своєї творчості. Більш досвідчені поети поділилися думками щодо віршів сучасної молоді, порівнюючи їх зі своїми першими творіннями.

За чашкою чаю учасникам заходу було запропоновано ряд конкурсів, в яких вони довели свої поетичні та інтелектуальні здібності.

Нижче пропонуємо до вашої уваги вірші учасників заходу та інших любителів поетичного слова.
 
фото літературного вечору
 На фотографії Деменшко Н.А. декламує свої вірші (поряд з нею учасники клубу "Трянслятор"
 
Васильченко Ганна Миколаївна - керівник клубу юних перекладачів "Транслятор";
Рагутько Неля (на пердньому плані);
Тищенко Раіса Василівна колишній вчитель,
Категорія: Література | Додав: yampol (2007-04-12) | Автор: М.МОХНЕНКО
Переглядів: 1234 | Рейтинг: 0.0

Всього коментарів: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]