Каталог файлов
Меню сайта

Категории каталога
Ямпільска ЦБС [15]
Знаменні пам'ятні дати [1]

Форма входа
Логін:
Пароль:

Поиск по каталогу

Друзья сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2023-12-08, 11:18:36

Начало » Файлы » Ямпільска ЦБС

Усний журнал «Козацька слава – слава України»
[ ]

         Запорізька Січ…Козаччина… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня, синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості. Це про неї М.Гоголь писав: « Так ось вона, Січ! Ось це гніздо, звідки вилітають усі ці горді і дужі, як леви! Ось звідки розливається воля й козацтво на всю Україну».

         Навіть у наш час, якщо хочуть підкреслити вроду людини, її кращі риси, то говорять, що «він козацького роду». До Дня українського козацтва працівниками Ямпільської центральної дитячої бібліотеки для учнів 6 класу ЗОШ №1  був підготовлений  усний журнал «Козацька слава – слава України», під час проведення якого учасники заходу «подорожували» по славетній землі Запорізькій. Година цікавих повідомлень «Степ та воля – козацька доля»  познайомила юних користувачів з різнобарвним світом козацької вольниці, Запорізькою Січчю, її будовою і складом, першими кошовими та гетьманами. З маловідомих, надзвичайно цікавих фактів з історії козацького лицарства читачі усвідомили, що завжди цінувалися чесність, мужність та розум, що фізична сила мало чого варта без розумної голови, що згуртованість і завзяття можуть дати гідну відсіч насильству і зазіханню на свободу.

         З  задоволенням діти приймали участь в народознавчій вікторині «Де козак, там і слава». Як називалась військова козацька сторожа, з якого дерева були ложки у козаків, що таке байдак – на ці та інші запитання учасники заходу дали вірні та цікаві відповіді.

         До заходу була підготовлена книжкова виставка «Славетне козацтво», матеріали якої допомогли юним користувачам поглибити знання про своє історичне коріння, про героїчну боротьбу українського народу за свою свободу, про життя  синів України – козаків.

                                                                       Зам. директора по роботі з дітьми Мороз Г.І.

Категория: Ямпільска ЦБС | Добавил: Maximan | Автор: Мороз Г.І.
Просмотров: 3445 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0 |

Всего комментариев: 1
1 ОТук  
0
Слава!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]