Каталог файлов
Меню сайта

Категории каталога
Ямпільска ЦБС [15]
Знаменні пам'ятні дати [1]

Форма входа
Логін:
Пароль:

Поиск по каталогу

Друзья сайта


 Приветствую Вас, Гість · RSS 2023-12-08, 12:31:09

Начало » Файлы » Ямпільска ЦБС

Інтернет технології
[ ]
Інтернет-технології
Знаковою подією для жителів району на початку 2011 року стало повідомлення про те, що три бібліотеки Ямпільської ЦБС – центральні районна для дорослих, районна для дітей та Дружбівська міська філія для дітей були названі серед переможців другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільногодоступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» та отримали 14 одиниць комп’ютерної техніки з повним устаткуванням та ліцензійним програмним забезпеченням і підключенням до мережі Інтернет на загальну суму 65646,56 гривень. Бібліотеки перетворилися на сучасні бібліотечно-інформаційні центри, були проведені ремонти, придбані нові меблі, проведена інформаційно-рекламна компанія для населення. Отримання сучасного обладнання дало змогу бібліотекам запровадити ряд важливих ініціатив, спрямованих на покращення життя людей. Було розроблено ряд принципово нових бібліотечних послуг з використанням Інтернету. Відвідувачі отримали можливість безкоштовно користуватися мережею Інтернет, мають доступ до повнотекстових баз даних вітчизняних і зарубіжних авторів, спілкуються за допомогою програми Skype з близькими за межами України та в соціальних мережах, творчо розвиваються, знаходять місця для відпочинку та лікування, замовляють товари в інтернет-магазинах, а також мають професійну консультаційну підтримку. 
У пунктах доступу до Інтернету систематично проводяться групові та індивідуальні консультації, віртуальні екскурсії, семінари, круглі столи з представниками влади та громадськості, міжнародні скайп-конференції. Наші зусилля націлені на реформування життя громади, передусім найменш соціально захищених верств населення, адже не у кожного є комп’ютер та інтернет.
Міжнародні зв’язки
У травні 2012 року було укладено Угоду про співпрацю між Ямпільською центральною районною бібліотекою і Севською міжпоселенською бібліотекою (Російська Федерація) та затверджено перспективний план професійного прикордонного співробітництва бібліотек прикордонних областей України, Білорусії, Російської Федерації на 2013-2015 роки. На протязі цього року делегація
 району приймала участь у міжнародній зустрічі з нагоди відзначення Дня партизанів та підпільників та у міждержавному круглому столі «Пам’ять війни», в канун святкування 70-річчя визволення Брянщини від німецько-фашистських загарбників.
Категория: Ямпільска ЦБС | Добавил: Maximan | Автор: Костюк Л.В.
Просмотров: 774 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0 |

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]