Антонівка
1. с. Антонівка - центр сільської ради, до складу входить с. Комінтерн.
2. Свого герба та прапора сільська рада не має.
3. с. Антонівка розташоване за 23 км від Ямполя і за 28 км від залізничної станції Янпіль. Площа населеного пункту складає -195,0 га.
5. Постійного населення - 294 чол., кількість дворів - 132.
6. Історична довідка населеного пункту
Археологічні знахідки свідчать, що люди жили тут ще за доби неоліту. Біля Антонівки виявлено поселення і майстерню того часу, в якій було знайдено понад 580 кремінних знарядь праці. Виявлені в цих місцях і поховання доби Київської Русі.
Точна дата заснування села невідома та існує легенда, що запорозькі козаки, ватажками в яких були брати Роман та Антон, заснували хутір і назвали його Романівкою. Згодом після смерті старшого брата Романа, село стали називати Антонівкою, і ця назва залишилася донині.
Біля села знайдено поклади торфу, білої крейди та сірої глини. До революції тут були цегельний та фарфоровий заводи, вітряні млини.
В роки Великої Вітчизняної війни багато жителів села боролися в партизанських загонах, на території села діяла підпільна патріотична група., очолювана М.М.Бородаєм. У січні І943 року в с. Івот Шостинського району фашисти закатували 97 мирних жителів Антонівки.
Село звільнено від німецько-фашистських загарбників 6 вересня 1943року силами 193-ї та 354-ї стрілецьких дивізій.
185 антонівців загинули під час Великої Вітчизняної війни. У центрі села споруджено Меморіальний комплекс загиблим воїнам.
Великий внесок у розбудову Антонівки в повоєнні роки зробив тогочасний голова колгоспу ім. Петровського Валерій Іванович Медведко. За його ініціативою було здійснено електрифікацію села.
7. Видатні земляки
За високі досягнення в праці свинарку Наталію Артемівну Аврамкіну нагороджено орденом Леніна.
9. Сучасність населеного пункту
Зараз на території села діє приватне підприємство агрофірма «Надія», яка займається вирощуванням злакових, технічних культур та тваринництвом, директор В.П.Олійник.
На території села працює загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, відділення зв’язку, фельдшерський пункт, об’єкт дозвілевої роботи, магазини.